Jak odmienić salon bez generalnego remontu?

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Czasem potrzebujemy odmiany w wnętrzu, w którym spędzamy dużo czasu. Takim pomieszczeniem w domu z pewnością jest salon. Odpoczywamy w nim, oglądamy telewizję, czytamy książki, bawimy się z dziećmi czy spotykamy się ze znajomymi.

Co pomoże odświeżyć nasz salon?

Odmiana pomieszczenia nie musi się wiązać z ogromną rewolucją. Czasem wystarczy nawet niewielki element, by wyraźnie poczuć, że coś zmieniło się w wystroju. Jeżeli nie mamy dużych funduszy na zmiany, zrezygnujmy z wielkich planów i zadbajmy o detale. Wyraźny, nowy dodatek może być strzałem w dziesiątkę, na przykład nowe poduszki w nowojorskim stylu. Odmienią one całkowicie spojrzenie na naszą sofę i będą zarówno elementem dekoracyjnym jak i praktycznym w czasie korzystania z pomieszczenia.

Jeżeli możemy pozwolić sobie na większy zakup, warto pomyśleć o zmianie bądź zakupie całkiem nowego mebla. Czy Twój salon jest miejscem, w którym zdarza Ci się pić kawę? Zakup stolika kawowego to świetny pomysł na nowy element w mieszkaniu. Jest to mebel, który ładnie wygląda i jest praktyczny. Zawsze można ustawić na nim jakiś designerski gadżet, w formie świecznika lub nowoczesnej serwetki.

Odmienić pomieszczenie może też zmiana koloru ścian, lub choćby jednej. Dostępne obecnie w sklepach warianty kolorystyczne farb umożliwiają nam dobrać do siebie kilka kolorów i stworzyć całkiem nowy wygląd salonu.
Sposobów na odmianę salonu bez generalnego remontu jest kilka, trzeba więc wybrać, co najbardziej chcemy zmienić i dostosować możliwości do swojego budżetu.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Jakie meble powinny znaleźć się w salonie?
Jakie meble powinny znaleźć się w salonie?
Salon to miejsce, w którym możesz się zrelaksować i spędzić wysokiej jakości czas z rodziną i przyjaciółmi. Tak więc ważne […]
Grill gazowy – czym różni się od tradycyjnego sprzętu?
Grill gazowy – czym różni się od tradycyjnego sprzętu?
Grill gazowy czy węglowy? Które urządzenie lepiej się sprawdzi jeśli chodzi o wygodę w użyciu i trwałość wykonania? Na którym […]
Jak wypromować swoją firmę w sieci?
Jak wypromować swoją firmę w sieci?
Współcześnie nawet najlepsza firma bez odpowiedniej promocji w Internecie nie osiągnie ogromnego sukcesu na rynku. Sieć jest bowiem miejscem, gdzie […]