Akcesoria do telefonu, które zdobią i chronią sprzęt

Technologia

Telefony komórkowe są nam praktycznie niezbędne. To już nie tylko sposób na łączność z bliskimi, ale narzędzie do przeglądania Internetu, pracy albo rozrywki. Nosimy je ze sobą wszędzie, a tym samym narażamy je na ryzyko upadku czy stłuczenia. Na potrzeby zabezpieczenia smartfonów powstały różnego rodzaju etui, które nie tylko chronią, ale i dodatkowo ozdabiają posiadany sprzęt.

Z klapką lub bez

Istnieje kilka typów etui, wśród których można wybierać. Tak zwany case to silikonowa nakładka na tył i boki telefonu, posiadająca wycięcia na obiektyw aparatu. Chroni ona przed uderzeniami w tył i w krawędzie telefonu, a mnogość dostępnych wzorów pozwala spersonalizować telefon. Etui Xiaomi Redmi 6 z ulubionym bohaterem komiksu, neonowym zabawnym wzorkiem czy z własnym zdjęciem – możliwości są nieograniczone.

Etui w rodzaju flip book, przypominające książeczkę, chronią również ekran urządzenia. Zwykle zamykane są za pomocą małego magnesu, który uniemożliwia przypadkowe otwarcie się etui. Można również wybrać etui pancerne, zapewniające dodatkową ochronę. takie akcesoria są dostępne dla praktycznie każdego modelu telefonu – takie produkty można odnaleźć tutaj https://funnycase.pl/produkty/7-huawei/p30-pro.

Ciekawym akcesorium do telefonu jest ring – to niewielki pierścień przyklejany do pleców telefonu, który ułatwia trzymanie go w ręku. Dzięki palcowi wsuniętemu w ring, można zapomnieć o sytuacji, w której upadek telefonu następuje po przypadkowym potrąceniu nas w zatłoczonym autobusie. Taki uchwyt służyć również może jako podstawka.

Dodaj komentarz