Jak świadek powinien ubrać się na wesele?

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Zaraz po parze młodej, świadkowie są najważniejszymi uczestnikami wesela. Skupia się na nich nie mała uwaga, co skutkuje sporą ilością zdjęć czy to z nowożeńcami, czy też pozostałymi gośćmi. Dlatego tak ważne jest, żeby świadek ubrał się odpowiednio do roli, jaką mu powierzono. Już teraz dowiedz się wszystkiego, co powinieneś, by nie popełnić gafy.

Najważniejszy dzień w życiu

Na świadka zazwyczaj wybierani są członkowie najbliższej rodziny, bądź też dobrzy przyjaciele. Są to osoby, którym nowożeńcy najbardziej ufają i chcą mieć blisko siebie w najważniejszym dla nich dniu. I o tym należy ciągle pamiętać: jest to święto młodej party. Świadek nie może przyciągać nadmiernej uwagi do swojej osoby. Jego ubiór musi być elegancki, reprezentatywny, jednak nie krzykliwy czy wyzywający. Należy pamiętać, że kluczowe są takie elementy wyposażenia, jak marynarka, płaszcz (w zależności od pory roku), buty na wesele, koszula czy krawat.

Idealny garnitur

Warto odpowiednio wcześniej ustalić z panem młodym kolorystykę oraz styl, w jakie będzie przyodziany, żeby po pierwsze: nie kontrastować z nim zbyt mocno; po drugie: nie odciągać od niego uwagi, jak zostało to już zaznaczone. Oczywiście niezbędna jest biała koszula, krawat lub mucha – według indywidualnych preferencji, choć mucha jest ostatnio wyborem bardzo modnym. Jeśli myślimy nad wyborem butów męskich półbuty są dobrym rozwiązaniem, zawierają w sobie elegancję, wyszukanie, ale również wygodę, która w końcu jest niezbędna przy całonocnej zabawie. Finalnie niech przyświeca nam jedna myśl: zbliża się wielkie święto naszych najbliższych, zapewnijmy więc dobrą zabawę i im, i nam samym.

 

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Jakie zalet niesie ze sobą hodowla świń?
Jakie zalet niesie ze sobą hodowla świń?
Hodowla świń może być doskonałym sposobem na uzupełnienie dochodów i zapewnienie stałych, zdrowych dostaw mięsa dla rodziny. Świnie są inteligentnymi […]
Rodzaje korkociągów do wina
Rodzaje korkociągów do wina
 Wino to jeden z trunków, po które sięgamy chętnie i często. Stanowi miły dodatek do obiadu, a wypijane w trakcie […]
Otwarcie małej gastronomii – niezbędny sprzęt
Otwarcie małej gastronomii – niezbędny sprzęt
Wiele osób marzy o otwarciu własnego punktu gastronomicznego, jednakże tylko część z nich ma odwagę, by spełniać swoje marzenia. Dla […]