Kosmetyki dla mężczyzn – co warto mieć w łazience

Życie i styl

Nieprawdą jest, że mężczyzna musi być tylko trochę piękniejszy od diabła. To stare polskie przysłowie jest cichym przyzwoleniem na to, by nasi faceci o siebie nie dbali. Prawda jest taka, że mężczyzna, który o siebie nie dba nie jest atrakcyjny. Dbanie o siebie to znaczy używać kosmetyków.

Mężczyzna musi używać kosmetyków

Codzienna pielęgnacja ciała to podstawa, więc każdy mężczyzna powinien mieć żel pod prysznic. Dobrze by było, gdyby panowie zaczęli używać również żeli do mycia twarzy. Dzięki temu ich cera byłaby ładniejsza i łatwiejsza w pielęgnacji. Większość mężczyzn kilka razy w tygodniu musi się golić, więc kremy do golenia wydają się być koniecznym kosmetykiem. A skoro mowa o kremie do golenia, przydałby się również jakiś dobry balsam po goleniu, który załagodzi podrażnienia skóry. Nie zaszkodzi też. codziennie rano twarz posmarować kremem. Będzie dzięki temu lepiej wyglądała.

Drodzy Panowie, używajcie szamponów specjalnie dla Was stworzonych. Szampony do włosów dla mężczyzn mają specjalną formułę i dzięki temu lepiej dbają o Wasze włosy. Nie wiecie, gdzie takie znaleźć? To nie problem, gdyż od jakiegoś czasu szampony dla mężczyzn są dostępne w każdej drogerii. Jeżeli macie dłuższe włosy, zainwestujcie w gumę do włosów, by je ułożyć. Ponadto, w każdej męskiej kosmetyczce powinien znajdować się dobry antyperspirant oraz perfumy, które sprawiają, że kobiety długo ich pamiętają. Dlatego dobrze byłoby znaleźć zapach idealny dla siebie i go używać.

Dodaj komentarz