Oryginalne dodatki ślubne

Życie i styl

Dekoracje ślubne pomagają zadbać o odpowiednią oprawę przyjęcia weselnego, a także pozwalają na jego wyróżnienie. Winietki, plany stołów czy upominki dla gości to kwestie, o których pamięta każda para planująca ślub. Jakie jeszcze oryginalne dodatki pozwolą uświetnić ten wyjątkowy dzień?

Małe drobiazgi

Nowożeńcy stawiają zwykle na personalizowane dekoracje. Dzięki temu, w dniu ślubu nawet z pozoru nieistotne drobiazgi nabierają znaczenia, przypominając o wyjątkowości chwili. Już samym przygotowaniom można dodać magicznej aury, umieszczając suknię ślubną i garnitur pana młodego na wieszakach z grawerem. Symbol łączący świeżo poślubionych małżonków, czyli obrączki, także warto opakować w odpowiednie pudełko. W ostatnich sezonach popularne są eleganckie szkatułki np. takie jakie te, które można zamówić na https://amelia-wedding.pl/dodatki-slubne/pudelko-na-obraczki/. Ich wnętrze można wypełnić jedwabną tkaniną lub mchem. Takie pudełeczko stanowi również piękną pamiątkę po ślubie.

Pamiątkowe dekoracje

Jeśli mowa o pamiątkach, to warto przygotować kilka przedmiotów, dzięki którym zaproszeni goście zostawią po sobie ślad. Jednym z najpopularniejszych pomysłów jest księga gości, do której można wpisywać życzenia, a także wklejać zdjęcia wykonane w fotobudce lub polaroidem. Niektórzy nowożeńcy idą o krok dalej i umieszczają w sali weselnej dekoracyjny słoik, do którego rodzina i przyjaciele mogą wrzucać karteczki z dobrymi radami, które młodzi przeczytają w dniu pierwszej rocznicy ślubu. Dzięki takim przedmiotom, małżonkowie nawet po latach będą mogli przywrócić wspomnienia z jednego z najpiękniejszych dni w ich życiu.

Dodaj komentarz