Wybór sukienki na wesele dla mamy

Życie i styl

Ślub i wesele to wielkie wydarzenie w życiu każdej rodziny. Czasem organizowane spontanicznie, w bardzo krótkim czasie, zazwyczaj jednak przygotowania trwają z pewnym wyprzedzeniem. Jedną z istotnych kwestii jest dobór stroju. Wiadomo, że para młoda musi wyglądać wyjątkowo – Pan młody elegancko i szarmancko jak nigdy, Panna młoda w jasnej sukni. Drugie skrzypce grają rodzice Państwa Młodych – często są gospodarzami dbającymi o sprawy, których Młodzi zajęci przyjęciem  nie są w stanie ogarnąć.

Jak powinna ubrać się mama Panny młodej lub Pana młodego?

Jedno jest pewne – ubranie musi być nieskazitelnie czyste i bardzo eleganckie. Rodzice siedzą w pierwszych ławkach podczas ślubu, są wiele razy fotografowani, występują wiele razy na parkiecie, zwłaszcza podczas podziękowań.  Warto poszukać garsonki na wesele dla mamy ponieważ taki strój jest zawsze dobrze odbierany. Garsonka to elegancki komplet składający się ze spódnicy i charakterystycznie wykrojonego żakietu. Poleca się ubierać jasne np. pastelowe kolory. Jest to podtrzymanie kolorystyki ubioru Panny Młodej.

Gdzie znaleźć odpowiednie ubranie?

Zwykle poszukiwania stroju na wesele własnego dziecka zaczynają się od odwiedzin stacjonarnych sklepów. Bywa jednak tak, że nie możemy znaleźć odpowiedniego rozmiaru lub dobrze dopasowanej garsonki czy sukienki. Można poszukać ubrania w sklepie internetowym np. na stronie http://www.sklep.demarco.pl/komplety. Sklepy często oferują darmową dostawę, a nawet zwrot, więc jeśli coś nam wpadnie w oko to właściwie nie ma przeszkód, aby zamówić daną rzecz, a w razie gdyby nie pasowała odesłać ją na koszt sklepu.

Dodaj komentarz