Butelka filtrująca – ekologiczna i praktyczna

Technologia

W lecie temperatura przekracza nierzadko 30 stopni Celsjusza, w związku z czym w trakcie spacerów oraz wszelkich aktywności ruchowych daje o sobie znać duże pragnienie. Pamiętajmy o tym, że nasze ciało składa się w większości z wody i dlatego w słońcu wymaga regularnego nawadniania. Wiele osób decyduje się na picie wody mineralnej z jednorazowych plastikowych butelek o pojemności 0,5 lub 1 l, ponieważ są one łatwo dostępne. Znacznie bardziej zalecanym rozwiązaniem jest jednak specjalna butelka filtrująca.

Czysta i niezwykle smaczna woda na wyciągnięcie ręki 

Butelka filtrująca to praktyczne rozwiązanie dla osób oszczędnych, ponieważ dzięki niej nie muszą oni za każdym razem kupować nowej butelki w sklepie. Taka konstrukcja jest też bardzo łatwa w użytkowania. Przed wyjściem z domu wystarczy nalać do niej wody prosto z kranu, a znajdujący się w nakrętce filtr węglowy zniweluje poziom szkodliwych substancji, takich jak choćby chlor czy zanieczyszczenia organiczne. Dzięki temu płyn będzie smaczny i zdrowy dla organizmu. Większość modeli dostępnych na rynku jest wyposażona w łatwo otwierający się ustnik, który zwiększa komfort użytkowania sprzętu.

Jeden filtr jest w stanie przefiltrować nawet do 150 l wody, więc wystarczy go wymieniać raz na miesiąc albo rzadziej (w zależności od zapotrzebowania). Omawiany produkt przydaje się zwłaszcza podczas uprawnia joggingu, jazdy na rowerze, długiego spaceru po lesie, zajęć fitness, ćwiczeń na siłowni, długiej podróży samochodem oraz na wakacjach. Dodajmy, że posiadanie butelki filtrującej ma ogromnie pozytywny wpływ na środowisko naturalne, bo nie pozostawiamy po sobie setek butelek z plastiku. Poza tym jest ona łatwa w czyszczeniu i ergonomiczna. Kupimy ją m.in. w tym sklepie internetowym: https://aquamelior.pl

Dodaj komentarz