Czy leasing samochodów osobowych jest bardziej opłacalny niż zakup?

Biznes i finanse

Jak zaoszczędzić na posiadaniu pojazdu we flocie własnej firmy?

Auto w każdej dobrze rozwijającej się firmie to podstawa funkcjonowania zarówno dla handlowców jak i wizerunkowo dla właścicieli. Oczywiste jest to że auta w przedsiębiorstwie generują koszty jednak jak je zmniejszyć? Przede wszystkim należy brać pod uwagę inne opcje niż zakup. Czasami dobrą opcją jest stosowanie wynajmu długoterminowego, który pozwala szybko i bez zobowiązań zrezygnować z samochodu kiedy jest zagrożona płynność przedsiębiorstwa. Wynajem długoterminowy nie jest najlepszą opcją ponieważ wymaga wkładu własnego a na koniec zwracamy samochód bez żadnych opcji jego wykupu. Korzystniejszym rozwiązaniem od wynajmu długoterminowego jest leasing. 

Korzystanie z leasingu jest bardzo popularnym rozwiązaniem i warto jest skorzystać z dobrej firmy pośrednictwa finansowego. AJB Finance jest popularną i ciesząca się zaufaniem firmą. Skorzystanie z usług takiej firmy na pewno pozwoli nam wynegocjować bardzo korzystne warunki dla naszego przedsiębiorstwa. Leasing jest korzystniejszy dla firm ponieważ przedsiębiorstwo nie ponosi od razu pełnych kosztów. Rozwiązanie to sprawdza się szczególnie przy małych firmach które dopiero zaczynają swoją działalność gospodarczą.

W celu zapoznania się z ciekawą ofertą leasingów samochodów osobowych warto jest zajrzeć na poniższa stronę https://ajbfinance.pl/leasing/samochodow-osobowych/. Wiele firm na samym początku popełnia poważny błąd nie sprawdzając wielu opcji leasingowych tracąc na tym później przez kilka lat.

Dodaj komentarz