Czy maturzyści powinni skorzystać z kursów business english?

Bez kategorii

Kursy języka angielskiego w biznesie są doskonałe dla maturzystów pragnących rozwijać karierę zawodową. Zapewniają wiedzę z zakresu terminologii dotyczących m.in. przedsiębiorczości. Rozwijane jest słownictwo z dziedzin biznesu takich jak: zarządzanie, finanse, sprzedaż, marketing, a także handel międzynarodowy. Dzięki takim kursom maturzyści udoskonalą swoją wiedzę z zakresu telefonowania, prezentacji, rozmów kwalifikacyjnych, również negocjacji, dyskusji i spotkań.

Kurs business english także dla maturzystów

Znajomość drugiego międzynarodowego języka, jakim jest angielski, pomaga również w poszukiwaniach pracy. Jak wiadomo, jest on najczęściej używany w kontaktach między państwami.
Przed maturzystami otwiera się mnóstwo możliwości – podczas poszukiwania własnej drogi warto zadbać o poznanie języka. W kursie business english Kraków jako jedno z wielu miast oferuje możliwość uczestniczenia w nim. Wystarczy wybrać odpowiednią szkołę językową i zapytać się o wolne terminy. Zajęcia mogą się odbywać indywidualnie oraz w grupach kilku osobowych.

Dodaj komentarz