Jak wykonać profesjonalne manicure nie wychodząc z domu?

Życie i styl

Dłonie są zdecydowanie naszą wizytówką. Zadbane paznokcie są niezwykle ważnym elementem, jeżeli chcemy wywierać dobre pierwsze wrażenie. Piękny manicure może być wykonany w naturalnych odcieniach nude, dodając klasy i podkreślając kobiecą delikatność. Może także być różnokolorowy, przyciągający uwagę i wprowadzający w codzienne stylizacje nutkę szaleństwa. Jeżeli pragniesz zaoszczędzić zarówno czas jak i pieniądze, powinnaś koniecznie zainwestować w domowy zestaw hybrydowy do paznokci.

Teraz idealny manicure możesz zrobić całkiem sama. Przy odrobinie chęci Twoje paznokcie będą już zawsze wyglądać pięknie, a to wszystko w domowym zaciszu.

Jak zrobić samemu manicure?

Samodzielnie wykonanie manicure’u hybrydowego jest prostsze niż myślisz. Ważne, abyś używała wysokiej jakości produktów i podążała za wskazówkami producenta. Potrzebna Ci będzie lampa UV LED do utwardzenia lakieru, akcesoria – pilniki i polerki, cleaner, dzięki któremu odtłuścisz paznokcie oraz aceton, za pomocą którego usuniesz stary lakier z paznokci bez niszczenia ich płytki. Konieczne są również bezpyłowe waciki do przecierania, baza pod lakier hybrydowy, utwardzacz czyli top i oczywiście lakier hybrydowy w Twoim ulubionym kolorze. 

Aby zacząć należy nadać pożądany kształt paznokciom i przygotować ich płytkę polerką. Następnie należy odtłuścić paznokcie za pomocą cleaner’a i wacików. Później czeka Cię już sama przyjemność – nakładamy bazę, którą utwardzamy pod lampą, następnie kładziemy 2-3 warstwy koloru, każdą utwardzając po 30 sekund, kończąc na topie, który również utwardzamy. Po wszystkim przecieramy gotowy manicure cleaner’em i możemy cieszyć się pięknymi paznokciami nawet do 3 tygodni.

Dodaj komentarz