Zwiewne stylizacje na wiosnę

Życie i styl

Po kilku miesiącach noszenia ciężkich kurtek, w których większość kobiet wygląda jak bałwanek, albo marznięcia w ładnie wyglądających i niesamowicie niepraktycznych płaszczach, w końcu nadchodzi ten czas, gdzie z szaf wyciągamy cieńsze ubrania. Wiosna! Pojawiają się pierwsze kwiaty, a słońce coraz bardziej przygrzewa. Wtedy warto wyglądać zupełnie tak jak ta cudowna pora roku: pięknie i kwitnąco.

Zwiewna niczym powiew wiatru

Stylizacje które ruszają się razem z nami, odwzorowują każdy ruch. Taki efekt można uzyskać, stawiając na zwiewne materiały. Tuniki damskie wykonane z tego typu tkaniny sprawdzą się doskonale. Nosić je można na wiele sposobów: do jeansów, legginsów czy spódnicy. Kiedy wiosna ustąpi miejscu latu, taką tunikę można wykorzystać i narzucić na kostium kąpielowy, wybierając się na plażę. Doskonale sprawdzi się także w stylizacjach typu boho lub hippie.

Wykorzystując ubrania z delikatnych materiałów, nie tylko stawiamy na wygodę, ale także podkreślamy dziewczęcość ubioru. Spływający kaskadami materiał pozwala na perfekcyjne podkreślenie sylwetki przez prosty zabieg jakim jest użycie paska do spięcia w talii. A jeżeli jego lekkość nie zgrywa się z preferowanym stylem, zawsze można przełamać go za pomocą skórzanej ramoneski, która doda pazura do całości.

Ten typ materiału nie tylko pozwala na podkreślenie walorów sylwetki, ale także ukrycie jej mankamentów, ponieważ doskonale zgrywa się z wszelkimi falbanami czy przeszyciami, które potrafią zdziałać cuda wstawione w odpowiednim miejscu. Na https://tiempo.pl/ można znaleźć różne ubrania, które doskonale sprawdzą się letnią porą.

Dodaj komentarz