Zabawa kolorami w modzie wiosennej

Życie i styl

Moda wiosenna zazwyczaj przepełniona jest kolorami. Nie inaczej będzie w tym sezonie. Królują one bowiem na wybiegach mody u największych projektantów, którzy tworzą obowiązujące trendy. Dlatego też warto jeszcze przed sezonem dokładnie im się przyjrzeć, aby następnie bez trudu wychwycić te fasony, które będą idealnie pasować do naszej sylwetki, a jednocześnie pozostaną w zgodzie z tym, co będzie królować w modowych czasopismach.

O jakich kolorach mowa? W trendzie nadal pozostaną biele, beże i pastele. Największy nacisk zostanie jednak położony na jasne odcienie niebieskiego, czyli tak zwany baby blue. Nie zabraknie także intensywnych barw, które będą się przenikać w wielu stylizacjach. Jednym z najbardziej gorących trendów będzie komplet, czyli połączenie marynarki i spodni stworzonych z identycznego materiału. A co jeszcze warto zwrócić uwagę podczas nadchodzącego sezonu?

Modnie i kolorowo – na to warto postawić

W wielu projektach, które pojawiły się na wybiegach, możemy zaobserwować łączenie kolorowych materiałów, które z pozoru do siebie nie pasują. Jeszcze do niedawna łączenie kropek z paskami było niedopuszczalne. Od teraz pomarańczowe grochy i fioletowa krata będą wyrazem znajomości trendów. Nie da się jednak ukryć, że tego typu stylizacje zostały zaprojektowane dla odważnych osób. Jeśli jednak wolimy nieco bardziej spokojne outfity, wówczas warto postawić na jednokolorowe zestawy. Przykładowo prosta sukienka, którą możemy znaleźć na https://mosquito-sklep.pl/243-sukienki-rozowe, w połączeniu z różową torebką i butami będzie prezentować się doskonale.

Dodaj komentarz