W co trzeba się zaopatrzyć aby zacząć palić e-papierosy zamiast tradycyjnych?

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Coraz częściej tradycyjne papierosy zastępowane są przez konsumentów tymi elektronicznymi. Nic dziwnego, mają one zdecydowanie mniejszy wpływ na zdrowie, są wygodne, a do tego można je stosować w wielu miejscach, w których te klasyczne są zabronione. Dobrze dobrany, wysokiej jakości e-papieros to zakup na lata. Dlatego też warto się do tego odpowiednio przygotować. W co trzeba się zaopatrzyć na początek?

Gotowy zestaw

Dla tych, którzy dopiero przerzucają się na ten rodzaj papierosa, sprawdzą się gotowe zestawy, które zawierają wszystko, co potrzeba, aby zaciągnąć się po raz pierwszy. Można je znaleźć na przykład w sklepie: link: https://liquider.eu/. Oczywiście różnią się one pomiędzy sobą, ale podstawą jest e-papieros, grzałka i ładowarka. Dodatkowo dokupić trzeba będzie e-liquid.

Na co zwrócić uwagę?

Warto, aby urządzenie było proste w obsłudze, wówczas uzupełnianie go będzie proste. Dodatkowo dobrze jest zwrócić uwagę na to, żeby pojemność clearomizer wystarczyła na cały dzień. To oznacza, że powinien mieć 1,6 – 2 ml. Sam kształt dopasowany do użytkownika jest również istotny. Na rynku znajduje się ich wiele.

Trzeba też sprawdzić baterię. Taka około 1500mAh pozwoli na używanie sprzętu bez konieczności ciągłego ładowania nawet przez 3 dni.

Wybierając po raz pierwszy liquid, wiele osób zastanawia się, na jaki powinno się zdecydować. Tradycyjny papieros typu Light odpowiada temu o mocy 3-6 mg/ml, zaś te najmocniejsze to 14-18 mg/ml. Trzeba jednak pamiętać, że wdychany aerozol będzie nowym doznaniem także dla gardła i układu oddechowego. Na początek lepiej wybrać nieco słabsze w porównaniu z tymi, do których użytkownik był przyzwyczajony.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Jak dobrać uniform, adekwatnie do wykonywanego zawodu czy obejmowanego stanowiska?
Jak dobrać uniform, adekwatnie do wykonywanego zawodu czy obejmowanego stanowiska?
Są takie zawody, które nie wymagają specjalnego stroju do pracy. Wystarczy, by był on czysty, schludny i niewyzywający. Są instytucje, […]
Jak usuwane są odciski na stopie?
Jak usuwane są odciski na stopie?
Wiele osób zmaga się z odciskami na stopach, które powstają przeważnie wskutek noszenia zbyt obcisłych albo niewygodnych butów. Mogą się […]
Jeżeli już kubek, to tylko z nadrukiem
Jeżeli już kubek, to tylko z nadrukiem
Wybór prezentu musi być przemyślaną decyzją. Powinienem być powodem do uśmiechu, a nie kolejnym chybionym upominkiem. Wiele osób ma w […]