W co trzeba się zaopatrzyć aby zacząć palić e-papierosy zamiast tradycyjnych?

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Coraz częściej tradycyjne papierosy zastępowane są przez konsumentów tymi elektronicznymi. Nic dziwnego, mają one zdecydowanie mniejszy wpływ na zdrowie, są wygodne, a do tego można je stosować w wielu miejscach, w których te klasyczne są zabronione. Dobrze dobrany, wysokiej jakości e-papieros to zakup na lata. Dlatego też warto się do tego odpowiednio przygotować. W co trzeba się zaopatrzyć na początek?

Gotowy zestaw

Dla tych, którzy dopiero przerzucają się na ten rodzaj papierosa, sprawdzą się gotowe zestawy, które zawierają wszystko, co potrzeba, aby zaciągnąć się po raz pierwszy. Można je znaleźć na przykład w sklepie: link: https://liquider.eu/. Oczywiście różnią się one pomiędzy sobą, ale podstawą jest e-papieros, grzałka i ładowarka. Dodatkowo dokupić trzeba będzie e-liquid.

Na co zwrócić uwagę?

Warto, aby urządzenie było proste w obsłudze, wówczas uzupełnianie go będzie proste. Dodatkowo dobrze jest zwrócić uwagę na to, żeby pojemność clearomizer wystarczyła na cały dzień. To oznacza, że powinien mieć 1,6 – 2 ml. Sam kształt dopasowany do użytkownika jest również istotny. Na rynku znajduje się ich wiele.

Trzeba też sprawdzić baterię. Taka około 1500mAh pozwoli na używanie sprzętu bez konieczności ciągłego ładowania nawet przez 3 dni.

Wybierając po raz pierwszy liquid, wiele osób zastanawia się, na jaki powinno się zdecydować. Tradycyjny papieros typu Light odpowiada temu o mocy 3-6 mg/ml, zaś te najmocniejsze to 14-18 mg/ml. Trzeba jednak pamiętać, że wdychany aerozol będzie nowym doznaniem także dla gardła i układu oddechowego. Na początek lepiej wybrać nieco słabsze w porównaniu z tymi, do których użytkownik był przyzwyczajony.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Jak wybrać telefon dla seniora?
Jak wybrać telefon dla seniora?
Jeśli chodzi o zakup telefonu dla seniora, pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, jest określenie jego potrzeb. Jeśli szukają czegoś do […]
Skarpetki – prosty sposób na ożywienie stylizacji
Skarpetki – prosty sposób na ożywienie stylizacji
Skarpetki bardzo często traktowane są jak „zło konieczne”, czyli element, którego jedyną funkcją jest ochrona stóp, a który należy sprawnie […]
Jak zorganizować przestrzeń magazynową?
Jak zorganizować przestrzeń magazynową?
Chociaż może się wydawać, że organizacja przestrzeni magazynowej jest trudna, to jednocześnie bardzo konieczna i pomocna. Dzięki dobrze zaplanowanemu magazynowi, […]