W jaki sposób przeprowadza się zabieg microbladingu brwi?

Życie i styl

Ręczne mikrobladowanie jest formą półtrwałego tatuowania, która polega na użyciu drobnych, cienkich igieł (zamiast pistoletu do tatuażu), które składają się na małe jednorazowe ostrze i uchwyt (bardzo małe narzędzie przypominające grzebień z ogonem szczura), które pomaga drapać i jednocześnie osadzać pigment pod skórą.

Bardzo pozytywną rzeczą w mikrobladowaniu jest to, że możesz nie mieć brwi, bardzo słabe lub bardzo jasne brwi, stracić brwi z powodu łysienia lub po prostu potrzebować pomocy w wypełnieniu swoich łuków – we wszystkich przypadkach mikroblanding sprawi, że brwi będą wyglądać jak naturalnie pełne. Tworzy nawet niestandardowy kolor, który pasuje do naturalnego koloru brwi i używa kilku odcieni, dzięki czemu wyglądają wielowymiarowo i realistycznie.

Czy jest coś, czym można zastąpić mikroblanding?

Jeśli nie chcemy, aby efekt zabiegu był długotrwały, można przyjrzeć się temu, czym jest henna do brwi. Przede wszystkim henna brwi jest naturalnym i nietrwałym zabiegiem, który polega na użyciu różnych odcieni henny (proszek do barwienia skóry i włosów). Mikroblading jest rodzajem tatuażu, który zwiąże się z wszczepianiem pigmentu w skórę za pomocą narzędzia ręcznego.

W przypadku mikrobladowania używa się ręcznego jednorazowego “długopisu” do tworzenia pociągnięć przypominających włosy na brwiach. Wypełnia się warstwę naskórka pigmentem, aby przybrać formę naturalnie wyglądających brwi. Rezultatem jest zrestrukturyzowana i dobrze zdefiniowana brew, która pozwoli zaoszczędzić stresu związanego z kształtowaniem brwi – wygląda naturalnie, bez efektu makijażu. Aby jeszcze bardziej podkreślić oko i sprawić, że twarz będzie wyglądać bardziej wyraziście, warto pomyśleć o liftingu rzęs.

Więcej o tej metodzie można przeczytać na stronie https://noblelashes.pl/lifting-laminacja-rzes.

Dodaj komentarz