Z czym łączyć sportowe bluzy?

Życie i styl

Bluzy sportowe to ten rodzaj ubrań, które każdy z nas darzy ogromną miłością, choć nie wszyscy się do tego przyznają. Są wygodne, miękkie w dotyku, ciepłe i praktyczne. Mają wszechstronne zastosowanie. Czasami mamy jednak problem związany ze skompletowaniem stroju z ich udziałem. Przedstawiamy więc kilka pomysłów.

Stylizacje casualowe

Najpopularniejszy sposób na sportowe bluzy to zestawienie ich z ubraniami w stylu casualowym. W ten sposób możemy nosić je na co dzień, nawet do szkoły czy pracy. Wystarczy, że połączymy je z na przykład z jeansowymi spodniami.. Bluzy idealnie komponują się zarówno z długimi, jak i z krótkimi modelami. Podczas letnich wieczorów, gdy mamy na sobie szorty oraz t-shirt, warto zarzucić na ramię właśnie sportową bluzę. Równie udanym pomysłem będzie noszenie jej w zestawie z jeansową spódnicą oraz sportowym obuwiem. Co więcej, niektóre fasony nieformalnych sukienek także ładnie prezentują się właśnie z bluzami. Wiele ciekawych strojów tego typu można znaleźć na https://pauzza.pl/.

Kompozycja oczywista

Najprostszym rozwiązaniem będą jednak stylizacje w całości sportowe. Bluzy młodzieżowe bez obaw powinniśmy łączyć ze sportowymi spodniami czy legginsami. To najlepszy pomysł na strój na szkolną wycieczkę czy wędrówki po górskich szlakach. Codzienny spacer z psem to kolejna okazja do zaprezentowania tego typu zestawów. We wszystkich tych sytuacjach ubrania powinny przede wszystkim sprawiać, że czujemy się swobodnie. Nie mogą także krępować naszych ruchów. Nie zapomnijmy jednak o uzupełnieniu takiej stylizacji o wygodne buty.

Dodaj komentarz