Wybór zastawy obiadowej – elegancja czy ekstrawagancja

Wszystko wokół domu

Wybierając zestaw obiadowy do własnego domu możemy zdecydować się na różne propozycje. Rynek ma nam rzeczywiście wiele do zaoferowania, producenci porcelany pracują nad tym, by wprowadzane do sprzedaży serwisy obiadowe były jak najbardziej zróżnicowane, by skutecznie odpowiedzieć na oczekiwania i upodobania wszystkich klientów.

Ekstrawagancko czy elegancko?

Niektórzy zastanawiają się jaka forma estetyczna będzie dla nich najodpowiedniejsza. Oczywiście to zależy od upodobań. Jeśli ktoś ma klasyczne, eleganckie wnętrze to również serwis obiadowy powinien wyglądać elegancko. W takiej sytuacji najlepiej

,sprawdzać się będzie klasyczna biała porcelana, która uzupełniona może być złotymi oraz platynowymi ramówkami. Przy eleganckiej zastawie unika się stosowania dużej ilości elementów ozdobnych, ponieważ w ten sposób ten elegancki charakter zastawy zostanie zatracony. Jako uzupełnienie eleganckiej zastawy będzie można zastosować elementy kryształowe: kieliszki, szklanki, karafki na wodę. W ten sposób wszystko co pojawi się na stole, w czym podawane będzie jedzenie i napoje wyglądać będzie doskonale.

Jeśli ktoś będzie chciał zdecydować się na nutkę ekstrawagancji to w takiej sytuacji powinien pomyśleć o porcelanie, na której pojawiają się liczne elementy ozdobne. Takich propozycji w sklepach z porcelaną również nie brakuje. Wśród tych ekstrawaganckich propozycji wymienić można między innymi takie serwisy obiadowe, w których każdy pojedynczy talerz wygląda inaczej, otrzymuje inne zdobienie, które będzie go wyróżniać.

Dodaj komentarz