Złota czy srebrna – jaka biżuteria lepiej będzie pasować do sukni ślubnej?

Życie i styl

W dniu swojego ślubu każda panna młoda pragnie prezentować się olśniewająco. To w pełni zrozumiałe. Nie dziwi więc staranne wybieranie sukni ślubnej, fryzury, makijażu oraz wszelkich dodatków. Zwłaszcza biżuteria odgrywa ogromną rolę, gdyż nadaje klasy, subtelnego uroku i podkreśla wyjątkowość tej okazji. Bardzo często panny młode zadają sobie pytanie, czy do sukni ślubnej lepiej pasuje biżuteria wykonana ze złota, czy też ze srebra? Czy istnieje na to uniwersalna odpowiedź?

Dodatki idealnie dopasowane

Jeśli suknia posiada dodatki w srebrnej kolorystyce, sięgnijmy po srebrną biżuterię. Jeśli zaś nasza kreacja posiada złotą nitkę, znacznie lepiej zaprezentujemy się w złotym naszyjniku i kolczykach. Uzyskamy wtedy spójny i estetyczny efekt. Srebrna biżuteria lepiej sprawdzi się w zestawieniu z sukniami ślubnymi utrzymanymi w odcieniu idealnej bieli. Z kolei w przypadku sukni lekko beżowych lub ecru lepiej będzie wyglądała złota biżuteria. To najważniejsze zasady o których warto pamiętać podczas wybierania dodatków.

Kierujmy się także własnym typem urody i preferencjami dotyczącymi charakteru biżuterii. Aby odnaleźć inspirację możemy odwiedzić sklep internetowy z biżuterią goldmaxx, który posiada godny podziwu asortyment. Znajdziemy tam złotą biżuterię utrzymaną w tak różnorodnej stylistyce, że każda, nawet najbardziej wymagająca klientka znajdzie coś dla siebie. Pierścionki, łańcuszki, bransoletki oraz kolczyki – wszystko, co możemy sobie wymarzyć i co z pewnością doda niesamowitego blasku pannie młodej.

Dodaj komentarz