Długie włosy u mężczyzny oczami kobiet

Życie i styl

Już dawno minęły czasy, w których długie włosy u faceta kojarzone były z brudem i niechlujnością. Coraz częściej Panowie zapuszczają długie kosmyki, które układają w fantastyczny sposób i które bardzo podoba się wielu Paniom. Choć wciąż jeszcze jest wiele zwolenniczek krótkich i równo przyciętych włosów u mężczyzn, to równie wiele kobiet woli, kiedy włosy ich partnera sięgają mocno poza kołnierzyk. Jedynym problemem jest to, że taka fryzura bywa bardzo niesforna i potrzebne są specjalne kosmetyki, żeby nad nią zapanować.

Jakie długie męskie fryzury podobają się Paniom?

Przede wszystkim te, które są zadbane. Choć układanie włosów męskich nie jest wcale takie proste, to warto poświęcić na to kilka minut każdego poranka. Żele, pianki gumy do włosów ułatwią nam utrzymanie ich w ryzach, a kobieta z pewnością doceni włożony przez nas w ich wygląd wkład. Odpowiednio dopasowane do typu włosa kosmetyki, zarówno te do mycia, ja i do pielęgnacji, ułatwią nam zadanie i przyspieszą wydatnie cały proces.

Układanie włosów męskich, szczególnie kiedy są długie, wymaga wprawy, ale nie bójmy się eksperymentować. Szybko dojdziemy do takich umiejętności, które pozwolą nam w ciągu kilkudziesięciu sekund uzyskać oczekiwany efekt, a znajome Panie czy partnerka, z pewnością będą zachwycone. Długa, zadbana fryzura przyciąga wzrok o wiele bardziej niż przycięte maszynką na jeża włosy, co z pewnością nie jest bez znaczenia. Rozejrzyjmy się też za dobrym fryzjerem, który potrafi przyciąć kosmyki tak, by układały się dobrze bez potrzeby stosowania nadmiaru kosmetyków.

Dodaj komentarz