Przybory, które pomogą ci przygotować skręta

Życie i styl

Coraz więcej osób rezygnuje z gotowych wyrobów tytoniowych oferowanych przez koncerny i decyduje się na samodzielne przygotowywanie skrętów. Do tego celu niezbędnych jest kilka akcesoriów. Po zakupieniu suszu należy zadbać o jego odpowiednie rozdrobnienie. Czynność tę najprościej wykonać za pomocą specjalnego młynka. Mielenie ziół pozwala wydobyć z nich więcej aromatu i substancji odżywczych. W sprzedaży dostępne są młynki metalowe, drewniane oraz akrylowe.

Dużo różnorodnych produktów dostępnych jest na stronie https://vaporshop.pl/pl/34-mlynki. Po rozdrobnieniu suszu należy podzielić go na porcje. Jeśli wszystkie skręty mają być równe, niezbędne jest odmierzenie równych porcji. Do tego celu najlepiej nadają się elektroniczne wagi.

Formowanie i przechowywanie

Po przygotowaniu suszu można przystąpić do formowania skręta. Żeby ograniczyć bałagan powstający podczas wykonywania tej czynności, warto skorzystać ze specjalnych tacek. Tacki dostępne są w wielu wzorach i wariantach kolorystycznych. Do zawijania przygotowanego suszu niezbędne są bibułki nazywane również bletkami. W zależności od preferencji oraz potrzeb można zdecydować się na bibułki brązowe lub bielone. Dużą popularnością cieszą się również przezroczyste bletki. W celu ograniczenia ilości szkodliwych substancji wdychanych do płuc podczas palenia skręta warto umieścić na jego końcu specjalny filtr z węglem aktywnym. Aby gotowe skręty nie uległy zawilgoceniu, należy przechowywać je w zamkniętych pudełkach. Dobre sklepy z artykułami tytoniowymi mają w swej ofercie wiele pojemników różniących się między sobą wyglądem i kształtem.

Dodaj komentarz