Dlaczego warto studiować w Anglii?

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Jeszcze całkiem niedawno, studia w Anglii były dla studenta marzeniem ciężkim do zrealizowania. Współcześnie, praktycznie każdy, kto pragnie studiować na jednej z angielskich uczelni ma taką możliwość. Dzięki opcjom dofinansowania, jesteśmy też w stanie poradzić sobie z dużymi kosztami finansowymi, jakie taki wybór niesie. Wielka Brytania jest – obok Stanów Zjednoczonych – jednym z miejsc o najwyższej jakości i prestiżu uczelni.

Nowoczesny model kształcenia

Angielskie uczelnie stawiają na zaangażowanie studenta w zróżnicowane działania. Stawiają na model praktyczny, który pozwolić ma studiującym na jak najszybsze zapoznanie się z zawodem, który wybrali. Pomagają rozwijać umiejętności coraz istotniejsze na współczesnym rynku pracy – nie stoją w miejscu, a stale się rozwijają.

Dzięki czemu profil nauczania i kadra nie jest wyrwana z rzeczywistości i skupiona wyłącznie na teorii. Regularne warsztaty, dyskusje, grupowe i indywidualne projekty pozwalają rozwijać studentom ich umiejętności społeczne oraz rozwijać umiejętność samodzielnej nauki, poprzez doświadczenie praktyczne.

Jednym z bardziej obleganych kierunków jest dziennikarstwo studia w Anglii stawiają na rozwijanie umiejętności takich jak: kreatywność, współpraca, krytyczne myślenie czy słuchanie. Jest to model humanistyczny, który dzisiaj ceni się niezwykle. Rzetelni, profesjonalni i wykształceni dziennikarze są pracownikami poszukiwanymi i wysoce opłacanymi.

Z kolei, jeśli interesuje nas logistyka studia w Anglii zapowiadają się na kierunek przyszłości. Logistycy poszukiwani są na każdym polu rynku – umiejętności praktycznego planowania, przewidywania oraz dostosowywania się do warunków, rozwijane są szczególnie.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Jak dobrać wyposażenie do klasycznego salonu?
Jak dobrać wyposażenie do klasycznego salonu?
Sklepy z wyposażeniem wnętrz przygotowały się na rozmaite oczekiwania i potrzeby klientów. Asortyment wypełniony jest ciekawymi i praktycznymi artykułami aranżacyjnymi, […]
Jak się przygotować na plaże?
Jak się przygotować na plaże?
Plaża to wspaniałe miejsce na relaks, odprężenie i cieszenie się słońcem, piaskiem i morzem. Zanim jednak wyruszysz na wakacje warto […]
Co warto wiedzieć przed zakupem skutera?
Co warto wiedzieć przed zakupem skutera?
Skutery to świetny sposób na przemieszczanie się, ale ich konserwacja może być trudna. Przedstawiamy informacje na temat wszystkich aspektów posiadania […]