Dlaczego warto studiować w Anglii?

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Jeszcze całkiem niedawno, studia w Anglii były dla studenta marzeniem ciężkim do zrealizowania. Współcześnie, praktycznie każdy, kto pragnie studiować na jednej z angielskich uczelni ma taką możliwość. Dzięki opcjom dofinansowania, jesteśmy też w stanie poradzić sobie z dużymi kosztami finansowymi, jakie taki wybór niesie. Wielka Brytania jest – obok Stanów Zjednoczonych – jednym z miejsc o najwyższej jakości i prestiżu uczelni.

Nowoczesny model kształcenia

Angielskie uczelnie stawiają na zaangażowanie studenta w zróżnicowane działania. Stawiają na model praktyczny, który pozwolić ma studiującym na jak najszybsze zapoznanie się z zawodem, który wybrali. Pomagają rozwijać umiejętności coraz istotniejsze na współczesnym rynku pracy – nie stoją w miejscu, a stale się rozwijają.

Dzięki czemu profil nauczania i kadra nie jest wyrwana z rzeczywistości i skupiona wyłącznie na teorii. Regularne warsztaty, dyskusje, grupowe i indywidualne projekty pozwalają rozwijać studentom ich umiejętności społeczne oraz rozwijać umiejętność samodzielnej nauki, poprzez doświadczenie praktyczne.

Jednym z bardziej obleganych kierunków jest dziennikarstwo studia w Anglii stawiają na rozwijanie umiejętności takich jak: kreatywność, współpraca, krytyczne myślenie czy słuchanie. Jest to model humanistyczny, który dzisiaj ceni się niezwykle. Rzetelni, profesjonalni i wykształceni dziennikarze są pracownikami poszukiwanymi i wysoce opłacanymi.

Z kolei, jeśli interesuje nas logistyka studia w Anglii zapowiadają się na kierunek przyszłości. Logistycy poszukiwani są na każdym polu rynku – umiejętności praktycznego planowania, przewidywania oraz dostosowywania się do warunków, rozwijane są szczególnie.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Co oferują dobre obiekty konferencyjne?
Co oferują dobre obiekty konferencyjne?
Wiele firm decyduje się na organizację spotkań biznesowych lub konferencji w specjalnie do tego celu przeznaczonych salach, które znajdują się […]
Modne fryzury w sezonie 2020
Modne fryzury w sezonie 2020
Nowa fryzura jest najprostszym sposobem na zmianę dotychczasowego wyglądu – zarówno w przypadku kobiet, jak i mężczyzn. W bieżącym sezonie […]
Udogodnienia dla klientów, zamawiających paczkę za pomocą kuriera
Udogodnienia dla klientów, zamawiających paczkę za pomocą kuriera
Choć wysyłanie i odbieranie paczek towarzyszy ludziom od kilkudziesięciu lat, usługa jeszcze nigdy nie była tak popularna jak teraz. Na […]