Papierowe i nie tylko dekoracje weselne

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

O jakich dodatkach warto pomyśleć w trakcie planowania wesela?

Planując swoje wesele, każdy pragnie, aby ten dzień był wyjątkowy i wspominany długo i mile. Dobrze jest zatem zadbać o wszelkiego rodzaju dodatki, które dodadzą elegancji temu wydarzeniu i pokażą, że jesteśmy kreatywni i podchodzimy do tematu w oryginalny oraz ciekawy sposób.

Dodatkiem, na który goście zwrócą uwagę już w kościele podczas ceremonii mogą być naklejki ślubne, na przykład te umieszczane na butach państwa młodych. Pokazują one, że nowożeńcy cenią sobie oryginalność i podchodzą do życia z dużym poczuciem humoru. Warto także poświęcić trochę czasu poprzedzającego wesele na przygotowanie ślubnej papeterii.

Można oczywiście skorzystać z gotowych produktów, lub zamówić odpowiednie materiały poprzez internet. Ale największe uznanie zdobędą materiały wykonane własnoręcznie i wydrukowane na przykład w drukarni na dobrej jakości papierze. Ma to dwojakie zalety – po pierwsze będzie tańsze, a po drugie dodatki będą dokładnie takie, jak sobie wymarzymy.

Należy zatem odpowiednio zaplanować czas, aby przygotować oryginalne etykiety z imionami i nazwiskami gości, numerami na stoły, które mogą być umieszczone w ozdobnych ramkach, czy listy gości z podziałem na stoły przypięte na ozdobnej tablicy przy wejściu na salę. Ciekawym elementem, który możemy znaleźć prawie na każdym weselu są także zawieszki na alkohol.

Tutaj możemy wykazać się naszym talentem literackim i sporą dawką poczucia humoru. Niektóre pary decydują się także na zamieszczenie na stole menu tego typu https://akatja.pl/156-menu-na-stoly-weselne, które pełni rolę nie tylko dekoracyjną, ale także informacyjną.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Sposoby na kreatywne spędzanie czasu podczas długich, zimowych wieczorów
Sposoby na kreatywne spędzanie czasu podczas długich, zimowych wieczorów
Długie zimowe wieczory to idealny moment na spędzanie wolnego czasu w domowym zaciszu. Choć najbardziej popularnym zajęciem jest niewątpliwie oglądanie […]
Jak z pomysłem urządzić pokój dziewczynki?
Jak z pomysłem urządzić pokój dziewczynki?
Pokoje dziewcząt to szczególne miejsce, w którym można wyrazić swoją kreatywność i wyobraźnię. Pokój dziewczynki powinien być miejscem, w którym […]
Jakie produkty są potrzebne do samodzielnego wykonywania paznokci w domu?
Jakie produkty są potrzebne do samodzielnego wykonywania paznokci w domu?
Starannie wykonany manicure i pedicure są ozdobą każdej kobiety. I co ważne, z łatwością można zrobić je we własnym domu. […]