Hybryda – trwały i efektowny manicure

Życie i styl

Trwałość zwykłego lakieru do paznokci wynosi zaledwie kilka dni. I to tylko pod warunkiem, że bardzo na siebie uważasz. Odpryski, ścieranie i rozwarstwianie lakieru mogą nastąpić nawet kilka chwil po świeżo wykonanym manicure. Co więc zrobić, żeby lakier był jak najbardziej trwały, efektowny i przy tym bezpieczny dla paznokci? Rozwiązaniem jest hybryda.

Trwałość nawet przez 2, 3 tygodnie

Manicure hybrydowy jest obecnie niezwykle popularny i nie będzie przesady w stwierdzeniu, że jest ulubionym przez kobiety na całym świecie sposobem zdobienia paznokci. Czym hybryda różni się od innych rodzajów manicure? Techniką wykonania przypomina z pozoru zwykły sposób malowania paznokci: używasz bowiem bazy, lakieru właściwego i top coat. Różnica polega na tym, że niezbędne jest zastosowanie specjalnych preparatów, które są następnie utwardzane pod wpływem lampy UV – takich jak te: https://chiodo.pl/pl/86-zele-uv. Dzięki temu paznokcie wyglądają naturalnie (nie nadbudowujesz ich przy pomocy żelu), a jednocześnie ich trwałość wynosi nawet 2-3 tygodnie – bez odprysków i rozwarstwień!

Efektowne wzory i fantastyczne kolory

Przy pomocy manicure hybrydowego możesz wyczarować na swoich paznokciach fantastyczne wzory, pomalować je na wiele różnych sposób, a przy tym cieszyć się ich trwałością. Dzięki specjalnym lakierom, bazom i żelom, paznokcie są pełne blasku i gładkie – wyglądają więc niezwykle efektownie. Co ważne, hybryda nie niszczy płytki paznokcia i może być wykonywana nawet w sytuacji, kiedy paznokcie są słabe i cienkie. Jej stosowanie jest bezpieczne, a za każdym razem osiągasz piękny i wyjątkowy efekt.

Dodaj komentarz