Moda ciążowa – jakie ubrania najczęściej ubierają kobiety w ciąży?

Życie i styl

Nie ma specjalnych zasad dotyczących ubioru w czasie ciąży. Należy jednak wziąć pod uwagę swoją sylwetkę i zmiany, których doświadczymy. Ważne jest, aby wybrać wygodne i odpowiednie stroje. Większość kobiet odkrywa, że ich kształt ciała zmienia się dość mocno podczas ciąży, dlatego tak ważne jest, aby wybrać ubrania, które nie tylko podkreślą Twoje nowe kształty, ale także uwzględnią Twój rosnący brzuch i piersi.

Kobiety w ciąży zazwyczaj preferują luźne ubrania, które dopasowują się do ich rosnących brzuchów. Najpopularniejsze rzeczy dla kobiet w ciąży to jeansy ciążowe, spódnice maxi, legginsy i tuniki z szerokimi ramiączkami, które nie wżynają się w skórę.

Co zakładają na siebie kobiety w ciąży?

W garderobie kobiety w ciąży mogą znaleźć się różne ubrania, między innymi:

  • Luźno dopasowane topy i sukienki – większość kobiet twierdzi, że ten rodzaj odzieży sprawi, że czują się oraz wyglądają szczupło i atrakcyjnie. Daje również pełen komfort, zapewniając miejsce na rosnący brzuch i nie ściskając go.
  • Tuniki ciążowe – to jedna z najlepszych opcji dla kobiet w ciąży, ponieważ zostały zaprojektowane z myślą o wygodzie. Wybór tunik ciążowych pozwoli Ci czuć się komfortowo przez cały dzień i jednocześnie wyglądać zjawiskowo!
  • Długie koszule – tego typu koszule są idealne do zakrycia brzucha, gdy staje się on zbyt duży dla innych rodzajów odzieży. Ponadto są świetnym przykładem tego, że będąc w ciąży, również można ubierać się modnie!

 

Dodaj komentarz