Jak możemy poprawić nasze relacje biznesowe?

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Najlepszym sposobem na zbudowanie relacji jest bycie kimś, przy kim ludzie chcą być.

Innymi słowy, bądź autentyczną osobą.

Problem polega na tym, że wielu ludzi nie czuje się komfortowo będąc sobą. Czują, że muszą wystawić przedstawienie lub działać w określony sposób, aby być akceptowanym przez innych.

Ale to nie jest prawda. Ludzie są przyciągani do autentyczności, nawet jeśli nie zdają sobie z tego sprawy. Możesz dzielić się swoim prawdziwym „ja” z innymi i nadal mieć ich jak ty.

Oto kilka wskazówek, jak poprawić swoje relacje biznesowe:

Bądź sobą

Nie próbuj być kimś innym tylko dlatego, że myślisz, że to pomoże ci budować relacje szybciej lub skuteczniej. To się nie uda. Ludzie doceniają szczerość i autentyczność, więc staraj się nie udawać, dopóki nie zrobisz tego; po prostu bądź sobą od początku i zobacz, co się stanie.

Nawiąż kontakt wzrokowy

Ludzie uwielbiają nawiązywać kontakt wzrokowy! To pokazuje zaufanie, wiarygodność i szczerość – wszystkie cechy, które sprawiają, że wielkie przyjaźnie i relacje biznesowe rozwijać.

Podaruj prezent biznesowy

Wręczenie prezentu biznesowego pokazuje, że doceniasz czas i wysiłek danej osoby. Pokazuje również, jak bardzo cenisz sobie relacje z tą osobą. Mały, przemyślany prezent, taki jak statuetka z grawerem, może być skuteczna w budowaniu swoich relacji biznesowych, ponieważ pokazuje, że zależy Ci na danej osobie. Taka statuetkę z grawerem nabyć możesz przykładowo na stronie https://www.grawergift.pl/pl/c/Prezenty-Biznesowe/36.

Uśmiechnij się

Uśmiech sprawia, że wyglądasz szczęśliwy i zrelaksowany – dwie rzeczy, które każdy chce więcej w swoim życiu. To również sprawia, że ludzie czują się dobrze, gdy widzą go na twarzach innych ludzi, ponieważ przypomina im o tym, jak jak bardzo doceniają ludzi wokół siebie. Uśmiech pokazuje również, że jesteś przystępny i przyjazny, dlatego ludzie uwielbiają poznawać nowych przyjaciół na imprezach z uśmiechem na twarzy.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Biuro nieruchomości – jakie funkcje pełni?
Biuro nieruchomości – jakie funkcje pełni?
Biura nieruchomości pełnią szereg funkcji. Są miejscem, w którym można uzyskać informacje o nieruchomościach na sprzedaż, wynajem lub dzierżawę. Zapewniają […]
Jak zorganizować wakacje dla dzieci?
Jak zorganizować wakacje dla dzieci?
Dzieci mają aż dwa miesiące wakacji, w związku z czym należy im ten wolny czas odpowiednio uatrakcyjnić. Niestety niewielu rodziców […]
Dlaczego warto chodzić na szkolenia?
Dlaczego warto chodzić na szkolenia?
Szkolenia zawodowe (sprawdź: sale konferencyjne Warszawa centrum) i dotyczące tak zwanych kompetencji miękkich są obecnie bardzo popularne. Korzysta z nich […]