Wesele w dworku – czy to dużo kosztuje?

Życie i styl

Każda para młoda marzy o tym, aby dzień ślubu był najbardziej wyjątkowy w ich życiu. Aby ceremonia zaślubin została pozytywnie zapamiętana przez przyszłych małżonków oraz gości można zdecydować się na jej organizację w pięknym dworku. Pary młode często odrzucają tę możliwość w obawie przed wysokimi kosztami.

Okazuje się, że wynajęcie dworku na wesele wcale nie wymaga większego nakładu pieniędzy, niż jego organizacja w typowej sali czy restauracji. Podczas planowania wydatków należy wziąć pod uwagę nie tylko liczbę gości, ale także formę i długość organizacji wydarzenia. Jeśli para młoda ma w planach tylko obiad weselny, może wydać od 85 zł za osobę, natomiast przygotowanie długiej imprezy weselnej waha się od 200zł w górę.

Ślub w ogrodzie ze snów.

W ostatnich latach coraz większą popularnością cieszą się ceremonie ślubne w plenerze. Składanie przysięgi na łonie natury jest wyjątkowym przeżyciem dla pary młodej, a piękno przyrody stanowi unikalną scenerię. Dworek Kurowski pozwala nowożeńcom na połączenie ceremonii zaślubin oraz wesela. Na stronie http://dworekkurowski.pl przedstawiono ofertę ceremonii ślubnej w ogrodzie przy dworku, pozwalającej na organizację obu wydarzeń w jednym, wyjątkowo pięknym miejscu.

Dodaj komentarz