Sportowe obuwie – stylowe i wygodne

Życie i styl

Sportowe obuwie powinno być wygodne, ale nie musi przestać być przez to stylowe. Coraz częściej producenci obuwia sportowego tworzą modele butów, które będą świetne nie tylko do ubrań sportowych, ale i bardziej formalnych. Dodatkowo wykorzystanie wkładek dopasowujących się do stopy oraz grubszej podeszwy sprawia, że buty są bardzo wygodne, idealne na długie spacery. Jednym z takich modeli są sneakersy Nike.

To buty klasyczne w swoim wyglądzie, a jednocześnie bardzo komfortowe. Odróżniają się od innych butów Nike tym, że mają lekko podwyższoną piętę. Nieco wyższa cholewka poprawia komfort chodzenia, trzymając kostkę i sprawiając, że chód jest znacznie bardziej stabilny. Dostępne są w różnych wersjach kolorystycznych, co bardzo poprawia ich wygląd.

Buty nie tylko do sportu

Buty, które będą idealne do chodzenia na co dzień to Adidas zx 700 contemp – bardzo innowacyjny model od Adidasa, który nawiązuje do modeli Nike. Nawiązuje do stylu sneakersów – ma wyższą podeszwę oraz jest lekko zwężany w palcach. Mimo podwyższenia jest jednak idealnym modelem do codziennego chodzenia, ponieważ podeszwa jest wyprofilowana tak, by nie przeciążać przodu stopy.

Wygodne wiązanie i szersza cholewka dodaje komfortu i sprawia, że buty są świetne na długie dystanse. Do wyboru mamy bardzo oryginalne wzory w miejskim stylu, również ze zwierzęcymi motywami, czy połączeniem różnych kolorów, nawiązujące do pierwszych modeli z lat 90′. Taki oldschoolowy styl jest obecnie bardzo modny i ma wielu fanów niecodziennych stylizacji.

Dodaj komentarz