Współczesny salon pełen elegancji

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Salon to wizytówka domu – dużo mówi o jego właścicielach. Każdy dba o to, by wyglądał jak najlepiej. Urządza się go w różnych stylach, ale jednym najczęściej dziś spotykanych jest styl nowoczesny. Wtedy mamy największą szansę stworzyć salon pełen elegancji, a jednocześnie iść z duchem czasu. Pierwsze, o czym powinniśmy pomyśleć to lampy.

Choć na pierwszy rzut oka niepozorne, to one zawsze idą „na pierwszy ogień” w ocenie gości. Ta na suficie od razu przykuwa wzrok, a jeśli zainwestujemy w lampy Azzardo – wrażenie będzie jeszcze lepsze. Ich nowoczesny design połączony z nieco rustykalnym stylem zaskoczy naszych znajomych.

By dodać pokojowi więcej szyku, warto umieścić w nim drewniane elementy. Prawdziwe drewno to coś, co od dawna kojarzy się z wytwornym stylem. Obecnie – choć nie należy do najtańszych, to wyposażony w nie salon zyska wiele na swoim wyglądzie.

Ważne są także meble, które wybierzemy. Płaski telewizor w rozmiarze większym niż 40 cali to podstawa nowoczesnego domu. Nawet jeśli nie używamy go zbyt często, to przynajmniej będzie ozdabiał nasz pokój. Może on być zawieszony na ścianie, lub umiejscowiony na drewnianym stoliku. Powinniśmy zakupić też kanapy (na przykład ze skóry) oraz stolik do kawy. Drewno to elegancja, a szkło kojarzy się z nowoczesnością – wybór co do materiału należy do nas.

Ściany dopełnią efektu

Modna ostatnio biel jest uniwersalna, ale nieco trąci banałem. Być może lepszy będzie beż, lub brąz. Lampy Novodvorski będą stanowiły świetne zwieńczenie całej kompozycji. Na https://elektromag.pl/pl/producer/Nowodvorski/25 można je znaleźć w wielu różnych wersjach.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Jakie jest zastosowanie separatorów parkingowych?
Jakie jest zastosowanie separatorów parkingowych?
Co to jest? Separator parkingowy jest przeznaczony do oddzielenia linii parkingowych i pasów ruchu, zapewniając bezpieczny i skuteczny sposób zarządzania […]
Jak nauczyć dziecko języka obcego?
Jak nauczyć dziecko języka obcego?
Każdy z nas chce zapewnić swojemu dziecko dobrą przyszłość i edukację na odpowiednim poziomie. Żyjemy w czasach, w których znajomość […]
Klimatyzacja samochodowa – czy można ją naprawić samodzielnie?
Klimatyzacja samochodowa – czy można ją naprawić samodzielnie?
Naprawiać samodzielnie? Sprężarki klimatyzacji nie są tanie, dlatego wiele osób wybiera drogę majsterkowania, jeśli chodzi o ich naprawę. Jednak może […]