Czy styl retro sprawdzi się w małym mieszkaniu?

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

W dzisiejszych aranżacjach bez problemu można połączyć aspekt nowoczesności z klimatem minionych lat. Uzyskanie imponującego efektu finalnego zdecydowanie oczywiście ułatwia szeroki asortyment meblowy. Ciekawe projekty oferowane są do pokoju dziennego, kuchni oraz sypialni. Nie trzeba się również obawiać o kwestie funkcjonalności i atrakcyjnego designu w mniejszych pomieszczeniach, ponieważ dla takowych wnętrz również przygotowane zostały oryginalne inspiracje.

Modne akcenty vintage

W ostatnich latach dużą popularność zyskał styl retro – zarówno w przestronnych wnętrzach, jak i tych o bardziej minimalistycznym charakterze. Do małego mieszkania z powodzeniem można włączyć różne elementy wyposażenia w takim właśnie stylu aranżacyjnym. Najlepiej samemu się przekonać, że stoliki kawowe retro czy fotele Chierowskiego wyglądają fenomenalnie w salonie. Można też pokusić się o staranne dobranie detali wykończeniowych – np. stylowych tkanin i gustownych firan wraz z zasłonami.

W aranżacjach typu vintage wspaniale prezentują się różnego rodzaju komody i regały, które gwarantują sporo miejsca do przechowywania. Efektowne wybarwienia drewna, pomysłowe szufladki i półki od razu przyciągają spojrzenia. Dla takiego stylu aranżacyjnego charakterystyczne są też klimatyczne biblioteczki oraz toaletki, które mogą szczególnie zachwycić kobiety. Tego rodzaju projekty można wkomponować nawet do niedużych wnętrz. Co istotne – wysokiej jakości meble retro wykonywane są z litego drewna, które gwarantuje niekwestionowaną trwałość. 

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Gry do zabawy zarówno w domu, jak i na świeżym powietrzu
Gry do zabawy zarówno w domu, jak i na świeżym powietrzu
Zabawy z dziećmi w domu czy przedszkolu wcale nie muszą być nudne. W ogóle nie musimy też czekać na inwencję […]
Markowe perfumy dla kobiet i mężczyzn
Markowe perfumy dla kobiet i mężczyzn
Każda osoba chciałaby się prezentować jak najlepiej, ponieważ w myśl powiedzenia: „Jak cię widzą, tak cię piszą”, inni ludzie odbierają […]
Modne fryzury w sezonie 2020
Modne fryzury w sezonie 2020
Nowa fryzura jest najprostszym sposobem na zmianę dotychczasowego wyglądu – zarówno w przypadku kobiet, jak i mężczyzn. W bieżącym sezonie […]