Czym powinna wyróżniać się dobra kołyska dziecięca?

Wszystko wokół domu

Przyjście na świat nowego członka rodziny to bardzo wzniosłe wydarzenie. Z tego powodu pragniemy urządzić dla maluszka kącik lub pokój jak najpiękniej i jak najwygodniej. Szukamy odpowiedniego łóżeczka i tutaj zaczynamy się wahać. Czy kupić od razu większe łóżko, czy małe i za jakiś czas wymienić na mniejsze? Opcja uniwersalna wybawi nas z tego kłopotu.

Wszystko w jednym

Na początek chcielibyśmy noworodka kołysać w łóżeczku z płozami, ale później, gdy podrośnie, musielibyśmy wymienić kołyskę na stabilne łóżeczko. Wówczas pojawią się kolejne wydatki i problem, gdzie podziać kołyskę? Uniwersalny mebel https://tweeto.pl/Lozeczko-Kolyska-c3254 spełni nasze oczekiwania. Łóżeczko, które „rośnie” razem z niemowlęciem aż do 6 lat jest dobrą inwestycją. Ma ono dodatkowe części, dzięki którym możemy je rozbudować na żądaną wielkość lub stworzyć z łóżeczka kołyskę.

Małe łóżeczko, które zajmie bardzo niewielką przestrzeń w pokoju rodziców (77x74x74) pozwoli na przebywanie noworodka przy łóżku opiekunów. W razie trudnego zasypiania malca dokładamy funkcję kołyski https://tweeto.pl/, a gdy niemowlę podrośnie na tyle, że już nie będzie się mieściło w małym łóżeczku, dołączamy do niego dodatkowe części, rozbudowując powierzchnię leżakową wraz ze szczebelkami (77x74x126). Montaż jest bardzo prosty, z którym poradzi sobie każda mama i tata. Uniwersalne łóżeczko z kołyską można tak zmontować, by po przysunięciu do łóżka rodziców stanowiło z nim całość, jednocześnie chroniąc dziecko z zewnątrz obudową z prętów.

 

Dodaj komentarz