Funkcjonalne zegarki dla mężczyzn

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Mężczyźni w swej naturze są prości. Jednak od wszystkich urządzeń elektronicznych wymagają nie tylko prostoty, ale też elegancji oraz nade wszystko funkcjonalności. Naturalnie każdy mężczyzna wymaga czegoś innego od prostego zegarka. Każdy ma inny gust dlatego też mężczyźni powinni zwracać uwagę najpierw na funkcjonalność a potem na design.

Wyróżnia się trzy rodzaje zegarków: sportowe, wizytowe i wieczorowe. Naturalnie zegarek powinien być dostosowywany do stylizacji czy też okazji. Jednak coraz częściej do wszystkiego są zakładane tzw. codzienne zegarki sportowe. Oczywiście ceny zegarków też są różne, jednak wahają się w przedziale 100 – 8000 zł. Cena jest zależna nie tylko od designu czy też ilości funkcji, ale także od marki sprzętu.

TOP najbardziej funkcjonalnych zegarków

  1. Casio gd 400 – cena około 400 zł; dobry zegarek ze średniej półki. Ma bardzo dużo różnych funkcji. Jest to ciekawe rozwiązanie dla osób ceniących sobie innowacyjne rozwiązania w dobrej cenie. Ten model oraz casio g shock w sklepie są łatwo dostępne.

  2. Timex Retrograde T2N720 jest kolejna niezawodna i ciekawa propozycja w cenie około 450 zł.

  3. Frossil Coachman Sport Men CH2565 funkcjonalny zegarek o lekko klasycznym wyglądzie w cenie poniżej 400 zł. 4. Disel Mr Daddy DZ7314 funkcjonalny zegarek na skórzanym pasku, który zwróci uwagę każdego swoim oryginalnym designem. Jednak cena to około 700 zł.

  4. Lourus Gent RT365CX9 jest to dobry i niedrogi zegarek przeznaczony głównie dla młodych ludzi. Cena to około 350 zł.

Powyższa lista funkcjonalnych modeli zegarków to propozycja nie tylko dla osób aktywnych. jest to propozycja dla osób które lubią oryginalny design i funkcjonalność w życiu codziennym.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Owijki bokserskie i kwestia stabilizacji nadgarstków
Owijki bokserskie i kwestia stabilizacji nadgarstków
Sporty walki są bez wątpienia bardzo kontuzjogenne. Części ewentualnych urazów da się jednak uniknąć dzięki stosowaniu profesjonalnego sprzętu ochronnego. Jakie […]
Czy podróż w kamperze jest wygodna?
Czy podróż w kamperze jest wygodna?
Wakacje w kamperze stają się coraz bardziej popularne. Podróżowanie w RV to świetny sposób, aby zobaczyć kraj. Wolność bycia w […]
Czy wszystkie donice nadają się do postawienia w ogrodzie?
Czy wszystkie donice nadają się do postawienia w ogrodzie?
Odwiedzając sklep ogrodniczy w celu zakupu donic, które przyozdobią okolice naszego domu, znajdziemy bardzo szeroki wybór produktów tego typu. Bez […]