Marynarka i żakiet – odzież na każdą okazję

Życie i styl

Czy istnieją ubrania, które nadają się na każdą okazję i możemy nosić je bez względu na okoliczności? Ależ oczywiście! Marynarka czy żakiet to właśnie taka odzież damska, która sprawdzi się w każdej sytuacji. Elegancka kobieta powinna mieć w swojej szafie chociaż jeden z tych elementów garderoby. Dzięki temu będzie mogła tworzyć wyjątkowe stylizacje nie tylko na co dzień, ale i od święta. 

Marynarka oraz żakiet to oczywiście nieodzowny element garderoby dla wszystkich osób pracujących w biurach czy korporacjach. Jednak możemy również zestawiać je w codziennych stylizacjach – razem z jeansami, trampkami oraz zwykłą koszulką. Klasyczny żakiet może też być dopełnieniem eleganckiej kreacji na wieczorne wyjście. Świetnie komponuje się z małą czarną i klasycznymi szpilkami.

Czym warto kierować się przy zakupie?

Jeśli czeka nas zakup marynarki czy żakietu, warto zainwestować w rzeczy dobre gatunkowo. Okazji trzeba szukać w internecie – tam możemy znaleźć naprawdę świetne ubrania wykonane z najlepszych materiałów, a jednocześnie w niewygórowanej cenie. Jednym z przykładów sklepu internetowego, gdzie można znaleźć dobrej jakości ubrania, jest https://sizon.com.pl. Pamiętajmy również, by odpowiednio dobrać krój marynarki do naszej sylwetki. Nie kierujmy się wyłącznie modą, ale przede wszystkim tym, czy dany model pasuje do nas i naszych gabarytów. Przy wyborze koloru warto postawić na klasykę, szczególnie jeśli nie mamy bogatej kolekcji żakietów. Beżowe czy czarne ubranie możemy w stylizacjach ożywić kolorowymi dodatkami np. koralami czy apaszką. 

Dodaj komentarz