Na co zwrócić uwagę podczas wyboru szamba?

Wszystko wokół domu

Szambo to świetne rozwiązanie, gdy podłączenie do lokalnej sieci kanalizacyjnej jest niemożliwe, jednak zbiorniki na nieczystości powinny spełniać najwyższe standardy jakościowe. Muszą one być szczelne i wytrzymałe nawet na duży nacisk. Ważna jest solidna konstrukcja i gwarancja, że cała instalacja starczy na długie lata.

Najważniejsze parametry przydomowego szamba

Osoby decydujące się na wybudowanie własnego systemu kanalizacji, najczęściej decydują się na szamba jednokomorowe. Konstrukcje, dostępne np. na https://szamborambo.pl/szamba-jednokomorowe/ cechują się dużą pojemnością i solidnym wykonaniem. Są przy tym przystępne cenowo, co jest dodatkową zachętą dla potencjalnych klientów. Zbiornik tego typu nie wymaga pozwolenia na budowę. Można je instalować w dowolnych miejscach działki, gdyż wyróżniają się wysoką odpornością na nacisk, np. pojazdów. Cała konstrukcja jest masywna, ściany zbiornika są wystarczająco grube, a dodatkowo szambo jest uszczelnione. Nie ma zatem obaw o zniszczenie i wydostanie się ścieków do gruntu.

Wysoka jakość materiałów zapobiega nie tylko pęknięciom, ale także uniemożliwia przedostawanie się wody z zewnątrz do przydomowej kanalizacji. Możliwość wyboru rozmiaru całej konstrukcji sprawia, że jest ona idealnie dostosowana do potrzeb domowników. Wysoka pojemność pojemnika pozwala na nieco rzadsze wizyty wozu asenizacyjnego. Przydomowe szambo jednokomorowe to sprawdzony wybór do domów, które nie mogą być podłączone do miejskiej kanalizacji. Wysoka jakość wykonania zapewnia szczelność i wieloletnią, efektywną pracę.

 

Dodaj komentarz