Najmodniejsze męskie dodatki na jesień

Życie i styl

To, że kobiety zwracają dużą uwagę na modne akcesoria wiadomo nie od dziś. Panowie jednak w żaden sposób im nie ustępują. Jesień jest idealną porą na to, aby wymienić swoją garderobę i dobrać do niej odpowiednie dodatki. W które akcesoria warto więc zainwestować najbardziej?

Ciepła atmosfera w jesienne dni

O tej porze roku należy szczególnie zadbać o ciepłe akcesoria, które jednocześnie nie odejmą mężczyźnie szyku. Uniwersalna o stonowanych kolorach czapka sprawdzi się we wszystkich codziennych stylizacjach. Ważnym elementem jest również dobór odpowiedniego szalika. Te cienkie są zdecydowanie bardziej eleganckie, z kolei grubsze zapewnią większą ochronę przed zimnem. Warto zwrócić również uwagę na skórzane rękawiczki. Dodatek ten będzie idealnym dopełnieniem do garnituru i klasycznego płaszcza.

Portfel i pasek – klasyczne akcesoria

Każdy elegancki i ceniący dobrą modę mężczyzna powinien zainwestować w portfel i pasek. Dodatki te, mimo iż na co dzień są mało widoczne, tak naprawdę mogą idealne dopełnić codzienny wygląd. Pasek skórzany męski jest ważnym elementem stylizacji. Panowie mogą wybierać spośród wielu modeli dostępnych na rynku. Minimalistyczny, ciemny pasek będzie pasował do każdego zestawienia, pasek pleciony lub z dużą klamrą doda charakteru określonemu strojowi. Wybór właściwego portfela również może okazać się niemałym problemem, tym bardziej, że w wielu wypadkach dodatek ten podkreśla wizerunek mężczyzny. Elegancki, skórzany portfel sprawdzi się w sytuacjach biznesowych, z kolei sportowe fasony ze sztucznych materiałów okażą się najbardziej funkcjonalne dla aktywnych facetów.
Sprawdź przykładową ofertę: https://polskagalanteria.pl/Portfele-meskie,c,6.

Jeden komentarz w “Najmodniejsze męskie dodatki na jesień

  • Musiałbym zainwestować wreszcie w jakiś porządny skórzany pasek, bo te wszystkie kupowane w sieciówkach w galeriach rozwalają mi się po około roku ;/

Dodaj komentarz