Suknie ślubne, którymi zachwycisz na weselu

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Zjawiskowa suknia ślubna to marzenie każdej kobiety. Projektanci prześcigają się w pomysłach, oferując przyszłym pannom młodym bogaty wachlarz krojów i fasonów, zarówno prostych, wręcz skromnych, jak i bogato zdobionych.
Wybór sukni ślubnej to przede wszystkim kwestia indywidualnego gustu, warto jednak zadbać o to, aby ślubna kreacja nie tylko zachwycała pięknem, ale także podkreślała kobiece atuty, niwelując jednocześnie ewentualne mankamenty natury.

Bajkowa suknia ślubna z trenem

Wyjątkowa, wręcz baśniowa suknia ślubna z trenem to marzenie wielu kobiet. Piękny, ciągnący się za panną młodą tren podkreśla wyjątkowy charakter uroczystości ślubnej w kościele, rewelacyjnie prezentuje się także na ślubnych zdjęciach.

Nieco gorzej sytuacja wygląda podczas przyjęcia weselnego, szczególnie w czasie tańca – warto jednak pamiętać, że przeważająca większość sukni ślubnych posiada tren doczepiany, który bez problemu można odpiąć w dowolnym momencie. Co ważniejsze, tren idealnie współgra z większością fasonów, dodając sukni ślubnej unikalności i wyjątkowości.

Piękno w prostym kroju ukryte

Często można spotkać się ze stwierdzeniem, że suknia ślubna powinna być wyjątkowo strojna i bogato zdobiona. Słowa te nie znajdują jednak potwierdzenia w rzeczywistości – wiele kobiet preferuje klasyczne suknie ślubne, o prostym kroju i ograniczonej ilości dodatków.

Godny podkreślenia jest także fakt, że suknie ślubne prosty krój sprawdzają się zarówno w przypadku kobiet o nienagannej figurze, jak i tych nieco hojniej obdarzonych przez naturę. Dobrze dobrana, klasyczna suknia ślubna w wielu sytuacjach okazuje się lepsza niż kreacja bogato zdobiona, jednakże niedopasowana do figury panny młodej.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Tampony czy podpaski – czego używać przy aktywnym trybie życia?
Tampony czy podpaski – czego używać przy aktywnym trybie życia?
Kobiety prowadzące aktywny tryb życia chcą czuć się komfortowo przez cały miesiąc. Menstruacja nie jest dzisiaj przeszkodą stojącą na drodze […]
Jaki komputer wybrać?
Jaki komputer wybrać?
Komputer to podstawowe narzędzie służące do pracy i nauki, w rzeczy samej trudno wyobrazić sobie prawidłowe funkcjonowanie we współczesnym świecie […]
Bariery drogowe – jakie są typy?
Bariery drogowe – jakie są typy?
Bariery drogowe służą do oddzielenia ruchu drogowego od otoczenia. Mogą być umieszczone w poprzek drogi, po obu jej stronach lub […]