Suknie ślubne, którymi zachwycisz na weselu

Życie i styl

Zjawiskowa suknia ślubna to marzenie każdej kobiety. Projektanci prześcigają się w pomysłach, oferując przyszłym pannom młodym bogaty wachlarz krojów i fasonów, zarówno prostych, wręcz skromnych, jak i bogato zdobionych.
Wybór sukni ślubnej to przede wszystkim kwestia indywidualnego gustu, warto jednak zadbać o to, aby ślubna kreacja nie tylko zachwycała pięknem, ale także podkreślała kobiece atuty, niwelując jednocześnie ewentualne mankamenty natury.

Bajkowa suknia ślubna z trenem

Wyjątkowa, wręcz baśniowa suknia ślubna z trenem to marzenie wielu kobiet. Piękny, ciągnący się za panną młodą tren podkreśla wyjątkowy charakter uroczystości ślubnej w kościele, rewelacyjnie prezentuje się także na ślubnych zdjęciach.

Nieco gorzej sytuacja wygląda podczas przyjęcia weselnego, szczególnie w czasie tańca – warto jednak pamiętać, że przeważająca większość sukni ślubnych posiada tren doczepiany, który bez problemu można odpiąć w dowolnym momencie. Co ważniejsze, tren idealnie współgra z większością fasonów, dodając sukni ślubnej unikalności i wyjątkowości.

Piękno w prostym kroju ukryte

Często można spotkać się ze stwierdzeniem, że suknia ślubna powinna być wyjątkowo strojna i bogato zdobiona. Słowa te nie znajdują jednak potwierdzenia w rzeczywistości – wiele kobiet preferuje klasyczne suknie ślubne, o prostym kroju i ograniczonej ilości dodatków.

Godny podkreślenia jest także fakt, że suknie ślubne prosty krój sprawdzają się zarówno w przypadku kobiet o nienagannej figurze, jak i tych nieco hojniej obdarzonych przez naturę. Dobrze dobrana, klasyczna suknia ślubna w wielu sytuacjach okazuje się lepsza niż kreacja bogato zdobiona, jednakże niedopasowana do figury panny młodej.

Dodaj komentarz