Z czego są wykonane korony licówki pełnoceramiczne?

Zdrowe życie

Korony licówkowe pełnoceramiczne wykonane są z porcelany. Są one niezwykle twarde i trwałe, a z czasem nie będą się plamić ani przebarwiać. W rzeczywistości mogą przetrwać wiele lat bez żadnych problemów.

Czym jest porcelana?

Porcelana jest tym samym materiałem, który stosuje się w koronach i mostach, ale jest podgrzewana i wtapiana w metal. Dzięki temu uzyskuje się mocne i trwałe rozwiązanie, które można kształtować tak jak naturalny ząb. Korony porcelanowe są wykonane z mocnego materiału ceramicznego, który jest odporny na przebarwienia i próchnicę. Zazwyczaj nie są one zalecane dla przednich zębów, ponieważ mogą być droższe niż inne materiały, ale mają wiele zalet, które sprawiają, że warto je rozważyć.

Do czego służą?

Licówki porcelanowe mogą być stosowane do pokrycia całego zęba lub tylko jego przedniej części. Są one również doskonałe do pokrycia poplamionych, popękanych lub przebarwionych zębów. Jeśli Twoje zęby nie są uszkodzone, ale chciałbyś, aby wyglądały na bielsze, licówka pełnoceramiczna może być rozwiązaniem dla Ciebie. Mogą być stosowane do pokrycia całego zęba lub tylko przedniej części. Są one również doskonałe do pokrycia przebarwionych, popękanych lub odbarwionych zębów. Jeśli Twoje zęby nie są uszkodzone, ale chciałbyś, aby wyglądały na bielsze, licówka pełnoceramiczna może być rozwiązaniem dla Ciebie. Większość dobrych stomatologów bez problemu wykona korony licówki pełnoceramiczne Poznań to miasto w którym jest wielu dobrych stomatologów, więc nie musisz się martwić o brak pomocy przy twoich zębach.

Dodaj komentarz