5 pomysłów na umieszczenie mebli designerskich w domu

Wszystko wokół domu

Aranżacja miejsca zamieszkania w odpowiedni sposób może sprawiać pewne problemy, gdyż na rynku znajduje się bardzo szeroki wybór wszelakich produktów i ciężko wybrać ten idealny. Na pewno warto kierować się przede wszystkim własnym gustem, ale dobrze jest też uwzględnić aktualne trendy. Wiele osób decyduje się na designerskie meble, a ich ogromna popularność to dobry powód do umieszczenia takowych w domu. Jak to jednak zrobić?

Marzenie o idealnej kuchni

Jest to z pewnością pomieszczenie, gdzie spędza się bardzo dużo czasu, głównie na przygotowywaniu posiłków. Dobrze więc jest ją urządzić tak, by czas spędzony w niej stał się przyjemnością. Powinna również zachwycać gości. Świetnym rozwiązaniem będą nowoczesne hokery kuchenne, szczególnie jeśli posiada się barek, aczkolwiek nie jest to konieczny warunek. Jeżeli kuchnia jest urządzona z przepychem, powinny do niej pasować stylem, a w przypadku minimalistycznego wnętrza można zaszaleć z wyborem i zdecydować się na ekstrawaganckie warianty lub wyraziste kolory, co ożywi pomieszczenie. W przypadku, gdy łączy się z jadalnią, można wstawić tam designerski stół, będący nie tylko funkcjonalnym meblem, ale też ozdobą wnętrza.

Salon wizytówką domu

To właśnie tam najczęściej zaprasza się gości, więc warto poświęcić mu dużo czasu przy aranżacji. Można tam wstawić fotel design, którego wygląd przyciągnie uwagę oraz nada pomieszczeniu wyjątkowego charakteru. Nowoczesne, małe stoliczki o niekonwencjonalnych kształtach zdecydowanie podniosą walory estetyczne wnętrza, można na nich postawić nie tylko elementy zastawy, ale też dopełniające całości dekoracje, na przykład niekonwencjonalne figurki. Do tego wszystkiego będzie z pewnością pasować designerska lampa, uzupełniająca cały koncept.

Dodaj komentarz