Gdzie uczyć się jazdy na deskorolce w Poznaniu ?

Hobby i relaks/wypoczynek

Jazda na deskorolce to niezwykle przyjemna czynność. Dużą prędkość odczuwa się na własnej skórze. Zwiększa się zatem adrenalina użytkownika. Gdzie początkujący, poznański deskorolkarz może zacząć swoją przygodę z tym sportem? Na pewno nie będziesz mieć problemu ze znalezieniem miejsc do jazdy na deskorolce w Poznaniu. Poniżej zostały przedstawione ciekawe propozycje.

Park Marcinkowski

Najbardziej popularne miejsce, które stale przyciąga miłośników adrenaliny. Park Marcinkowski przez wielu uważany jest za jedyne profesjonalne miejsce w Poznaniu do jazdy. Faktem jednak jest duża popularność tego miejsca. Spotykają się tu nie tylko miłośnicy deskorolek, ale również chociażby BMX-ów. W godzinach szczytu ciężko znaleźć tu miejsce dla siebie.

Codzienna jazda po mieście

Trzeba pamiętać o tym, że skateparki przydają się grupom użytkowników wykonujących na desce ewolucje. Do rekreacyjnej jazdy na fiszkach czy też longboardach, posłużą chociażby miejskie chodniki. Przy jeździe tego typu, pamiętajmy jednak o bezpieczeństwie innych użytkowników. Deskorolka potrafi rozpędzić się do bardzo dużych prędkości. Kontrola sytuacji oraz własnego bezpieczeństwa wysuwa się na pierwszy plan.

Parkingi

W polskim środowisku, często wykorzystywane miejsca. Zrzeszają grono młodych osób szukających wrażeń. Raczej do rekreacyjnego użytku. Parkingi często są jednak zastawione. Wtedy trzeba poszukać innych, mniej oblężonych miejsc.

Mini rampy na terenie miasta

Rozsiane w losowych miejscach Poznania, znane w pełni tylko nielicznym. Mini rampy pozwolą nam na zaczerpnięcie adrenaliny. Pamiętać należy o tym, że duża powtarzalność nie sprzyja emocjom. Dlatego mini rampy traktujmy w kategorii dodatkowych smaczków do codziennej jazdy.

Jeśli planujesz rozpocząć swoją przygodę z deskorolką, bogatą ofertę różnego rodzaju desek znajdziesz m.in. na stronie: https://fishskateboards.com/pl/3-fishka.

Dodaj komentarz

szesnaście − pięć =