Przegląd praktycznych akcesoriów samochodowych

Hobby i relaks/wypoczynek

Najpopularniejszymi środkami transportu w naszym kraju są oczywiście samochody osobowe. Prawie każdy właściciel takiego pojazdu stara się jak najlepiej dbać o jego wygląd wizualny oraz stan techniczny. Warto również z pewnością rozważyć zakup szeregu użytecznych akcesoriów, które uprzyjemnią podróżowanie, ułatwią pokonywanie długich tras, podniosą atrakcyjność maszyny albo wspomogą sprzątanie jej wnętrza. Godny polecenia jest choćby porządny bagażnik bazowy bądź rowerowy, dostępny w sklepie internetowym smartmoto.pl.

Sprzęty elektroniczne odgrywają ważną rolę

Wspomniany we wstępie bagażnik bazowy to podstawowa konstrukcja przystosowana do montażu boksów i uchwytów pozwalających na swobodne przewożenie sporego ładunku na dachu auta. Z kolei modele rowerowe służą stricte do przewożenia jednośladów i są instalowane w tylnej części pojazdu. Oba rozwiązania sprawdzają się doskonale podczas wakacyjnych wypraw z całą rodziną.

Kolejną kategorię niezwykle pożytecznych akcesoriów stanowią specjalne odkurzacze samochodowe i rękawice z mikrofibry. Te pierwsze posiadają kompaktowy rozmiar i wymienne końcówki, dzięki czemu świetnie nadają się do usuwania kurzu i okruszków zgromadzonych w trudno dostępnych miejscach (schowki, przestrzenie za siedzeniami itp.). Rękawice natomiast są przeznaczone do wycierania plam i zabrudzeń z deski rozdzielczej oraz innych powierzchni plastikowych. Oto pozostałe wartościowe gadżety:

  • haczyki i wieszaki na ubrania
  • ładowarka indukcyjna do smartfona
  • nowoczesny wideorejestrator (przydatny, gdy dojdzie do kolizji drogowej)
  • nawigacja GPS
  • antyradar
  • skaner diagnostyczny

Dodaj komentarz