Pomysły na prezent do nowego mieszkania

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Minęło już trochę czasu od przeprowadzki do nowego mieszkania i teraz zaczynasz się zadomawiać. Znalazłeś wszystkie potrzebne meble, ale jest jeszcze kilka rzeczy, które mogą uczynić Twój dom bardziej komfortowym. Oto kilka pomysłów na prezenty do nowego mieszkania!

Stolik kawowy

W wielu mieszkaniach nie ma stolika kawowego, bo po prostu nie ma na niego miejsca. Jednak w małej przestrzeni ważne jest, aby mieć gdzie odstawić napoje lub przekąski bez konieczności ciągłego ich przenoszenia. Mały stolik może być również przydatny jako miejsce do grania w gry planszowe lub umieszczania dekoracji.

Dywan lub dywanik

Jeśli w Twoim mieszkaniu są drewniane podłogi, tak jak w moim, w zimie może być zimno. Miły dywanik pomoże utrzymać podłogę ciepłą i przytulną podczas tych chłodnych nocy. Plus to może dodać trochę koloru i charakteru do inaczej nijakiego salonu!

Ekspres do kawy

Posiadanie ekspresu do kawy jest niezbędne w każdym mieszkaniu. Jeśli go nie masz, zrobienie kawy rano może być bardzo trudne. Możesz być w stanie obejść się z wykorzystaniem garnka w pracy lub kupując go w kawiarni, ale w końcu te opcje stają się stare i drogie. Ponadto, większość mieszkań ma małe kuchnie, w których nie ma miejsca na pełnowymiarowe Jura ekspresy.

Roślina

Rośliny to zawsze dobry pomysł w każdym domu! Pomagają poprawić jakość powietrza w pomieszczeniach, usuwając nadmiar dwutlenku węgla z powietrza i uwalniając tlen z powrotem do niego (co jest szczególnie pomocne, gdy gotujesz). Rośliny wyglądają również świetnie dekorując każdy pokój!

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Elementy, które musi posiadać każda dobrze wyposażona łazienka
Elementy, które musi posiadać każda dobrze wyposażona łazienka
Zapewne każdego dnia spędzasz w swojej łazience co najmniej kilka godzin. Ważne jest, aby Twoja łazienka była funkcjonalna i wygodna. […]
Jak spójnie łączyć style w mieszkaniu?
Jak spójnie łączyć style w mieszkaniu?
W ostatnich latach łączenie różnych stylów wnętrzarskich w mieszkaniu stało się popularne. Łączenie stylów daje nieograniczone możliwości aranżacyjne. Jednak, aby […]
Montaż kabli – przydatne akcesoria
Montaż kabli – przydatne akcesoria
Przy wykonywaniu instalacji elektrycznych niezbędne jest zastosowanie różnorodnych akcesoriów, które służą przede wszystkim do mocowania, porządkowania i zabezpieczenia wszelkich kabli. […]