Porcelanowe, ceramiczne, szklane – jakie kubki wybrać?

Wszystko wokół domu

Dlaczego niektórzy smakosze do swojej porannej małej czarnej wybierają tylko i wyłącznie kubki ceramiczne białe? To bardzo proste. Zapach i smak porannej kawy mają niesamowitą siłę oddziaływania na nasze samopoczucie w ciągu całego dnia i myli się ten, kto uważa, że nie ma znaczenia to, jakim naczyniu tę kawę wypijemy. Naturalnie ten wybór jest kwestią bardzo osobistą, ponieważ jedni preferują klasyczne szklanki z cienkiego szkła, a drudzy wolą tradycyjne filiżanki. Jest także trzecia, ogromna grupa kawoszy, którzy zawsze piją swój poranny napój w białych kubkach i nie wyobrażają sobie, by mogło być inaczej.

Smak wydobywa się z kubka

Zapewne każdy miłośnik kawy przekonał się, że za każdym razem smakuje ona inaczej. Dla tego smaku ważne jest, z kim się ten napój pije, w jakim miejscu się to odbywa i w jakim naczyniu została podana. Manufaktura Bolesławiec dawno odkryła te tajemnice, a jej odpowiedzią na potrzeby i oczekiwania swoich klientów jest cała gama kubków o rozmaitych kształtach, kolorach i wzorach, wśród których są oczywiście klasyczne i eleganckie kubki. Naczynia te zawsze cieszyły się ogromną popularnością i mimo zmieniających się trendów zawsze mają rzeszę wiernych użytkowników doceniających ich elegancję i ponadczasowość.

Biel kontra czerń

Już samo zestawienie bieli kubka z czernią kawy tworzy bardzo ciekawe połączenie. Wzrok odbiera ten zdecydowany komunikat jako zaproszenie do wyzwań dnia codziennego. Dodatkową zachętą jest kawowa pianka oraz para unosząca się nad naczyniem. To wszystko, czego nam potrzeba, aby od rana wprawić się w dobry nastrój.

Dodaj komentarz