Skoki spadochronowe w tandemie – jakie mają plusy?

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Skoki spadochronowe w tandemie to najprostszy sposób na przeżycie emocji związanych ze spadochronem. Jest to skok wprowadzający, w którym skaczesz z samolotu z instruktorem, który będzie kontrolował spadochron podczas swobodnego spadania.

Jeśli chcesz wykonać pierwszy skok, to jest to miejsce, w którym możesz to zrobić! Poczujesz się jakbyś leciał w powietrzu, a kiedy pociągniesz za linkę spadochronu, będziesz mógł podziwiać jeden z najbardziej spektakularnych widoków na ziemi, kiedy bezpiecznie wylądujesz z powrotem na ziemi.

Skoki w tandemie mają kilka zalet w porównaniu z tradycyjnymi skokami samodzielnymi:

Swobodne spadanie z przewodnikiem  

Twój instruktor będzie tuż obok Ciebie podczas całego zejścia i będzie sterował spadochronem, więc nie musisz się martwić o sterowanie lub prawidłowe rozwinięcie spadochronu. To sprawia, że skoki w tandemie są idealne dla osób z niewielkim doświadczeniem (lub żadnym).

Mniejszy wysiłek fizyczny 

Skoki w tandemie są często łatwiejsze niż skoki samodzielne, ponieważ wymagają mniejszego wysiłku fizycznego zarówno od skoczka jak i instruktora. Oznacza to, że nawet jeśli jesteś zdenerwowany przed wykonaniem swojego pierwszego skoku, tak długo jak pozwala na to Twoje zdrowie fizyczne, nie powinno być powodu, dla którego nie miałoby to pójść gładko.

Jeśli chcesz skorzystać z opcji, jaką są skoki spadochronowe Jelenia Góra, jest miastem, w którym zrealizujesz swoje marzenie.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Co zrobić w razie zalania domu?
Co zrobić w razie zalania domu?
Gdy dom zostanie zalany, pierwszą rzeczą, jaką należy zrobić, jest wydostanie się z niego. Jeśli nie jesteś pewien, czy wyjść, […]
Dlaczego warto czytać literaturę faktu?
Dlaczego warto czytać literaturę faktu?
Reportaże, autentyczne pamiętniki czy też dzienniki, będące zapisem nierzadko dramatycznych wydarzeń w dziejach świata, cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem. Badania rynku […]
Badania kierowców zawodowych – jakie należy wykonać?
Badania kierowców zawodowych – jakie należy wykonać?
Kierowcy zawodowi oprócz standardowego egzaminu prawa jazdy oraz badania przez lekarza medycyny pracy, muszą mieć wykonywane dodatkowe badania. Wszystko to […]