Skoki spadochronowe w tandemie – jakie mają plusy?

Hobby i relaks/wypoczynek

Skoki spadochronowe w tandemie to najprostszy sposób na przeżycie emocji związanych ze spadochronem. Jest to skok wprowadzający, w którym skaczesz z samolotu z instruktorem, który będzie kontrolował spadochron podczas swobodnego spadania.

Jeśli chcesz wykonać pierwszy skok, to jest to miejsce, w którym możesz to zrobić! Poczujesz się jakbyś leciał w powietrzu, a kiedy pociągniesz za linkę spadochronu, będziesz mógł podziwiać jeden z najbardziej spektakularnych widoków na ziemi, kiedy bezpiecznie wylądujesz z powrotem na ziemi.

Skoki w tandemie mają kilka zalet w porównaniu z tradycyjnymi skokami samodzielnymi:

Swobodne spadanie z przewodnikiem  

Twój instruktor będzie tuż obok Ciebie podczas całego zejścia i będzie sterował spadochronem, więc nie musisz się martwić o sterowanie lub prawidłowe rozwinięcie spadochronu. To sprawia, że skoki w tandemie są idealne dla osób z niewielkim doświadczeniem (lub żadnym).

Mniejszy wysiłek fizyczny 

Skoki w tandemie są często łatwiejsze niż skoki samodzielne, ponieważ wymagają mniejszego wysiłku fizycznego zarówno od skoczka jak i instruktora. Oznacza to, że nawet jeśli jesteś zdenerwowany przed wykonaniem swojego pierwszego skoku, tak długo jak pozwala na to Twoje zdrowie fizyczne, nie powinno być powodu, dla którego nie miałoby to pójść gładko.

Jeśli chcesz skorzystać z opcji, jaką są skoki spadochronowe Jelenia Góra, jest miastem, w którym zrealizujesz swoje marzenie.

Dodaj komentarz