Modne fryzury w sezonie 2020

Życie i styl

Nowa fryzura jest najprostszym sposobem na zmianę dotychczasowego wyglądu – zarówno w przypadku kobiet, jak i mężczyzn. W bieżącym sezonie modne są w szczególności cięcia klasyczne, choć w trendach pojawia się też całkiem sporo nowoczesnych rozwiązań. Jeśli chodzi o panie, to decydują się one bardzo często na fryzury krótkie, wyjątkowo urokliwe i nie wymagające czasochłonnego stylizowania. Więcej na ich temat przeczytamy na https://jld.pl/articles/story/fryzury/modne-krotkie-fryzury-damskie-0.

Czasami warto zaszaleć

W sezonie 2020 najbardziej modne fryzury męskie to takie, które charakteryzują się lekkim sznytem i naturalnością. Doskonałym przykładem jest french crop, czyli krótkie cięcie po bokach głowy i zdecydowanie dłuższa góra oraz tył. Jest to opcja wprost idealna dla panów nie lubiących spędzać zbyt dużo czasu przed lustrem na modelowaniu włosów. Całkiem sporą popularnością cieszy się też fryzura side part, będąca połączeniem klasyki z nowoczesnością. To nic innego jak uniwersalne uczesanie z przedziałkiem na bok. Pozostałe modne propozycje dla mężczyzn to m.in. pompadour (długa grzywka z przodu i wycieniowane boki), slick back (gładki zaczes do tyłu) oraz buzz cut (włosy przycięte przy samej głowie).

Z kolei w kategorii fryzur damskich niezmiennie modny jest bob, odznaczający się włosami równo skróconymi do ramion, ewentualnie do wysokości brody. Można postawić na jego alternatywne wersje – np. z pofalowanymi końcówkami, naturalnymi falami lub grzywką. Poza tym na uwagę zasługuje asymetryczne cięcie z wyraźnie wygolonym bokiem, ostre cięcie pixie cut (odsłaniające kark) i double bun, czyli dwa niewielkie koczki po bokach głowy.

 

Dodaj komentarz